Get Adobe Flash player

Sporto ir meno šventė Ariogaloje

Birželio 1 dieną Raseinių rajono Ariogalos gimnazijoje vyko Almos Adamkienės paramos ir labdaros fondo surengta sporto šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Šioje šventėje dalyvavo 23 mūsų gimnazijos sportininkai, 3 menininkės, 2 fotografės.

Geriausiai sekėsi krepšininkams (A. Pukeliui, M.Šiaudvyčiui, E. Simenui, M.Šepučiui), kurie nugalėjo visus varžovus ir iškovojo pirmąją vietą. Taip pat pirmą vietą rutulio stūmimo rungtyje užėmė E. Simenas. Trečias vietas iškovojo K. Plauška kamuoliuko metimo rungtyje, 4x100 m. estafetės komanda (M.Šiaudvytis, V. Mauliūtė, A.Juškevičius, G. Mauliūtė) ir futbolo 6x6 komanda (E.Jokubauskas, D.Gulbinas, D.Martinkus, A.Dyglis, A.Lokomskis, A.Juškevičius, E.Pocius). Visai nedaug iki medalio trūko R. Merkelytei kamuoliuko metimo rungtyje ir 100 m. bėgikams. Bendroje komandinėje įskaitoje užimta 4 vieta tarp 40 fondo veikloje dalyvaujančių mokyklų.

Menininkai tobulino savo įgūdžius atlikdami darbelius iš įvairių medžiagų, Renginio pabaigoje jų darbelius įvertino komisija. Sportininkų ir menininkų veiklos įdomiausias akimirkas fiksavo mūsų fotografės, IIIg klasės mokinė D.Martinkutė ir socialinė pedagogė R.Rimkutė.